• parduotuvės
  • 50 VNT D16mm stiprūs neodimio magnetinė kablys su vertikaliais traukos jėga, 8KG
img 0
img 1
img 2
img 3

50 VNT D16mm stiprūs neodimio magnetinė kablys su vertikaliais traukos jėga, 8KG

€53.00

  • Įrenginio Tipas: daug (50 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 22cm x 16cm x 16cm (8.66in x 6.30in x 6.30in)
  • Pakuotės Svoris: 1.8kg (3.97lb.)

Atsiliepimas

Dydis:Skersmuo 16mm, visas aukštis 30mm. darbinė temperatūra:žemiau 80 laipsnių. Tolerancija: +_2mm. Magnetized kryptis: Per storį. Vertikalios traukos jėga: 8KG. Horizontalios Traukos jėga: per 2Kg. Šis produktas kurti iš neodimio magnhet viduje, suvynioti su A3 plieno kablys. Visą skersmuo yra D16mm. Šis produktas taip pat galėjo būti atskirtas į dvi dalis, magnetinis pagrindas su sriegiu plieno kablys.

daug apima: 50PCS× magnetinio kablys D16mm.

Magnetinio kablys, yra didžiulis skirtumas tarp horizontalios traukos jėga ir vertikalios traukos jėga:

Daugiau magnetai nuotraukos yra ne belows, lyginant su kinų monetos Vienas Juanių.

Paraiškos neodimio magnetinė kabliukai:

Magnetinio kabliukai yra plačiai naudojami kasdieniame gyvenime, biuro, virtuvės, vonios kambarys, garažas ir pramonės srityse, pvz., seminarus, fabrikai, sandėliai ir pan.

Dirbant su neodimio magnetas, daugiau reikia būti atsargiems:

NEODIMIO MAGNETAI, TURĖTŲ BŪTI LAIKOMI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE. NEGALIMA NURYTI AR ĮKVĖPTI MAGNETAI. NURIJUS AR ĮKVĖPUS MAGNETŲ, GALI KILTI SUŽALOJIMŲ AR MIRTĮ. RETŲ ŽEMĖS MAGNETŲ-NE ŽAISLAI. SAUGUS MAGNETAI, KAI BE PRIEŽIŪROS. Vaikai neturėtų būti leidžiama dirbti ar žaisti su retųjų žemių magnetais. Vaikai ir suaugusieji turėtų per dieną suvartoti ne magnetų ar vieta, magnetai bet kūno angos, pvz., ausų, nosies ar burnos. Jei magnetai yra nuryjami arba įsiurbimo į plaučius, reikalinga neatidėliotina medicinos pagalba.

NEODIMIO MAGNETAI yra trapūs ir gali lūžti lengvai. Šie magnetai taps demagnetized veikiami didelio karščio. Šie magnetai yra galingas ir gali paspartinti dideliu greičiu link kito ir link juodųjų medžiagos. Kai šie magnetai ateiti kartu, greitai, jie gali sudužti ir pertrauka siųsti dalelių greičiu. Šie magnetai gali taip pat žiupsnelis stipriai, jei tai galima ateiti kartu su oda. Jums turėtų visada dėvėti pirštines ir naudoti akių apsaugos tvarkant didelius magnetus. Labai didelių magnetų, gali kilti sutraiškymo pavojus ir neturėtų būti perkrauta.

Traukos jėga aprašymai šioje svetainėje yra skaičiavimai, remiantis idealiomis sąlygomis ir neturėtų būti naudojami dizaino programos. Variantų geležies kiekis, storis, temperatūros ir paviršiaus apdaila ir būklė bus sumažinti reitingai. Magnetai niekada neturėtų būti naudojamas pakelti daiktus per žmonės.

NEODIMIO MAGNETAI turi stiprius magnetinius laukus, kurie gali pakenkti elektroninės įrangos ir magnetinių duomenų saugojimo laikmenas. Jums reikia išlaikyti šių magnetų nuo elektroninė įranga, kompiuterių diskus, kredito kortelės, vaizdo juostos, ir kitų magnetinių laikmenų.

Esame profesionalus magnetinis medžiagos gamintojas ir tiekėjas kinijoje. Mes turime daugiau nei vienas milijonas vienetų, magnetai, įvairių dydžių sandėlyje. Dauguma užsakymų gali būti suskirstyti į 72 valandas.

Pritaikymas yra priimtinas. Galime pritaikyti įvairių formų, atsižvelgiant į konkrečius brėžinius. MOQ už pritaikymas yra 100 VNT. Bet kokios informacijos prašome susisiekti su mumis bet, kurio metu.Mes pasistengsime atsakyti artimiausiu metu. Kai kurios figūros mes individualų yra pateikti belows,

  • Composite: NdFeB Magnetas
  • Modelio Numeris: Galėtų būti pritaikyti
  • Tipas: Nuolatinis
  • Formos: Taurės Formos
  • Prašymas: Pramonės Magnetas

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.